TEAM 21 IS COMING BACK TO FIT YOUR LIFE!

20 Kasım 2017, Pazartesi | Bizi İzleyin RSS

Sizin için en iyi lokasyonu profesyonel yöntemlerle seçen Future X Sports Team, fark yaratan kurulum danışmanlığı hizmetleriyle de bir adım yakınınızda!

Future X Sports Team, gerek danışmanlık hizmeti alan müşterileri gerekse franchising alan girişimcileri için; doğru lokasyon tercihi, yaratıcı mecra kullanımı, maliyeti danışmanlığı, proje ve konsept danışmanlığı alanlarında destek sunar.

Deneyimli Future X kurulum danışmanlığı ekibi; işletmeniz için en iyi bölge, yerleşim ve mekânı önerileri sunar; mimarlık ve tasarım ekibi ise talepleriniz, ayırdığınız bütçe ve tercih ettiğiniz bölgenin yapısına uygun bir ortam yaratmak için gerekli tüm ayrıntıları planlar.

. Lokasyon – Yatırım Danışmanlığı

Future X Sports Team olarak yatırımlarınıza yön veriyor; sizleri geleceğinize yön veren kazançlı yatırımlarla buluşturuyoruz. Hedef grup, piyasa/rakip analizi ve yatırım yaplıcak bölgenin finansal durumuna göre en iyi lokasyon analizinin yapılması; seçilen gayrimenkule bağlı hakların değerlerinin tespiti; alım, satım, kiralama için danışmanlık hizmetleriyle kurulum öncesi güvenilir adımlar atmanızı sağlıyoruz.

Arsa, tatil köyü, otel, plaza vb. gibi alternatifler içerisinde kurulması düşünülen tüm spor yatırımları için alım-satım, kiralama, ekspertiz süreçlerinin ve hizmetlerinin yürütülmesi; söz konusu yatırımlar için yabancı ortak bulunması sunduğumuz danışmanlık hizmetlerinden yalnızca birkaçı…

. Finansal Yönetim Danışmanlığı

Future X Sports Team; yatırımlarınızdan en verimli sonuçları alabilmeniz için:İş planı, yatırım maliyet analizleri, risk analizleri, finansal ve operasyonel sonuçların alınması için kapsamlı fizibilite raporları, detaylı pazar analizleri, rakip analizleri, alanları verimli şekilde kullanımı, sürekli gelir getiren kaynakların yaratımı, işletme sisteminin ve kimliğinin oluşturulması,satış yönetimi prosedürleri gibi pek çok alanda sınırsız destek sağlıyor.

FXST; önerilen yatırımın boyutunu ve kapsamını; hedef pazar, sermaye ve işletme maliyetleri, gelir – gider akışı, kulüp ve/veya tesis içeriği, risk yönetimi boyutunu da analiz ederek işletmeler için en verimli sonuçlara ulaşır.

. Dizayn, Proje ve Ekipman Danışmanlığı

Future X Sports Team; iç mimari ve mekan tasarım firmalarıyla birlikte çalışarak modern, estetik ve fonksiyonel nitelikler taşıyan fitness merkezleri, spalar ya da eğlence alanları geliştirir. Yatırımcılar için, yatırımın bulunduğu bölgeye uygun konseptleri belirler, maksimum kullanım yüksek verim anlayışıyla hareket eder, henüz projelendirme aşamasında dahi maliyet avantajı sağlayan bir yapı üzerinde çalışır. 1000 metrekarelik butik tesislerden 80.000 metrekarelik dev projelere dek her tip proje, her tür ekipman ve dizayn danışmanlığı servislerini rahatlıkla sunabilen Future X Sports Team; alışılagelmiş tesislerin çok dışında, farklı, yaratıcı ve sürekli gelir kazandırmaya yönelik dizaynları ile Wellness-spa-eğlence sektörüne yepyeni bir vizyon kazandırır.

Future X Sports Team / Dizayn

.Hangi ölçekli bir yatırımın olucağının tespiti veya tesisin içeriğinin oluşturulması, doğru konseptin belirlenmesi .Mimari projelendirme, maksimum kullanım ve yüksek verim alınmasını sağlayacak yerleşim planının oluşturulması

.Altyapı (mekanik,elektrik, havalandırma,peyzaj vb.) projelendirmesi, .Fitness ekipmanlarının, spa,çocuk odası v.b gibi departmanlar için doğru malzeme seçimi.Konsepte uygun inşa ve dekorasyon malzemelerinin tespiti .İnşaat gelişim,denetleme, sonuçlandırma .Demirbaş Listesi hazırlama


Copyright © 2017 Team 21 Ulusal Haber, Köşe Yazısı, Analiz, Fotoğraf ve Video Portalı. Tüm hakları saklıdır.