TEAM 21 IS COMING BACK TO FIT YOUR LIFE!

20 Kasım 2017, Pazartesi | Bizi İzleyin RSS
Ürünler
Trigger Point Performance Therapy Ürünleri
02 Haziran 2014 00:15   |   Okunma: 1409   |  
Facebook Paylas


Trigger Point Performans ürünleri, beş ila yedi saniye sonra şekil değiştiren patentli bir malzemeden üretilir. Her bir masaj aleti, kaslara uygulanacak basıncı vücut ağırlığıyla sağlamak için tasarlanmıştır. Ellerin kullanılmadığı bu sistem, kişisinin ulaşılması zor kaslara bile kolay ve rahatça ulaşmasını sağlar. Bugün, kapsamlı öğretimle kombine edilmiş dört ana ürün bulunmaktadır.

TP Masaj Topu

TP Masaj Topu’nun boyut ve tasarımı, manipülasyonların birçoğunun ve alt sırt bölgesi, psoas ve diğer daha özel bölgelerde devam edebilmeye olanak sağlar.

TP FootBaller

Özellikle at bacak için tasarlanmıştır. Ancak, ayağın plantar yüzeyinde de kullanılabilir. Trigger Point, ayağı bir asma köprü olarak görür. Bu, desteğin iki sütundan geldiği ancak geri kalanının alt bacaktakı kaslardan sağlandığı anlamına gelir. Bir kez bu kaslarla çalışmaya başlandığında, kişi ayağın alt kısmına geçebilir.

TP QuadBaller

Bu aletin boyut ve tasarımı, üst bacağa daha iyi kompresyon uygulanmasını sağlar. Alet, çapı sayesinde, her inç kareye, diğer self-manipülasyon aletlerinden daha fazla basınç uygulayacaktır. Bu alet, ayrıca, bacak genişse,  alt kısımlarında da ve belli bölgelerin devamında kullanılabilir.

TP 2 Topu

Bu top, sinirsel uzantılara direk basınç uygulamadan, omurganın etrafındaki küçük kasları hedef alan piyasadaki en güvenli metodu sunar.

www.triggerpointturkiye.com
Bu sitede yer alan bilgiler FutureX Sports Team adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
FaceBook'tan Yorumla
Copyright © 2017 Team 21 Ulusal Haber, Köşe Yazısı, Analiz, Fotoğraf ve Video Portalı. Tüm hakları saklıdır.