TEAM 21 IS COMING BACK TO FIT YOUR LIFE!

20 Kasım 2017, Pazartesi | Bizi İzleyin RSS
Ürünler
TRX'in Faydaları Nelerdir ?
29 Haziran 2014 17:06   |   Okunma: 2050   |  
Facebook Paylas
“ Vücut ağırlığı, yer çekiminin kuvveti ve ortaya çıkan direnç vücudu her defasında biraz daha form kazanır. TRX Suspension Training sayesinde kaslar diğer aktivitelerden daha az zamanda ve daha az efor sarf ederek güçlenir. Tüm fitness hedefleri için kullanılabilen etkili ve güvenli bir çalışma sunar. „

TRX’in Faydaları Nelerdir ?

İlk kez Amerikan donanmasında ortaya çıkan ve dahasonra FITNESS ANYWHERE tarafından geliştirilerek Amerika’dan tüm dünyadayayılan TRX Training System; kendi vücut ağırlığınızla yerçekimine karşıçalışma metoduna dayanan mucizevi bir sistem…

 Tek bir sistemle yüzlerce farklı egzersizyapılabilmesi TRX Suspension Training’i diğer spor aktivitelerinden farklıkılıyor. Vücudun her yeri çalışabilir. Vücut ağırlığı, yer çekiminin kuvveti veortaya çıkan direnç vücudu her defasında biraz daha form kazanır. TRXSuspension Training sayesinde kaslar diğer aktivitelerden daha az zamanda vedaha az efor sarf ederek güçlenir. Tüm fitness hedefleri için kullanılabilenetkili ve güvenli bir çalışma sunar. 

TRX Suspension Training, her yerde kullanılır. Ev, ofis, spor salonları, okul,bahçe gibi birçok yaşam alanında uygulama kolaylığı vardır. Taşınması, monteedilmesi ve ya sökülmesi son derece pratiktir. Elektrik gibi enerji sarfiyatıgerektirmez.

Vücudunuzufitness makinesi gibi kullandırır.

TRXSuspension Training Sistemi ile tek ihtiyacınız olan kendi vücudunuzdur başkabir ağırlığa ihtiyacınız yoktur. Kendi vücut ağırlığınızı yerçekiminekarşı kullanarak çalışırsınız.
Sınırsız hareket seçenekleri sağlar.
TRX Suspension Training Sistemi ile herbir hareketi farklı zorluk dereceleri ile programınıza ekleyebilirsiniz.

Antrenmansüresinden tasarruf ettirir.

Biregzersizden diğer bir egzersize geçiş sadece 15 saniye sürer. Böylecezamandan kazanır ve antrenmanınızı dairesel idman gibi geliştirirsiniz.
Core bölgesini en iyi şekildegeliştirir.
Güçlübir core bölgesine sahip olmak, postürü iyileştirir, sakatlanmalardan korur vegenel dayanıklılığı arttırır. Tüm hareketler karın, bel ve pelvis kasları iledesteklenerek omurganın sağlıklı duruşu iyileştirilir. Tüm vücudun denge vekoordinasyonu gelişir.

Vücududoğal hareket yönlerinde çalıştırır.

Normalyaşantımızda vücudumuz öne, arkaya, sağa, sola ve çapraza hareket eder. Bunedenle vücudu çalıştırırken bu boyutları kullanmamız gerekir böylecevücudumuzun denge ve koordinasyon gelişir, performansı artar ve sakatlıklarakarşı güçlenmiş olur.

TRX TÜRKİYE MASTERTRAINER KORAY YAĞMUR

Bu sitede yer alan bilgiler FutureX Sports Team adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
FaceBook'tan Yorumla
Copyright © 2017 Team 21 Ulusal Haber, Köşe Yazısı, Analiz, Fotoğraf ve Video Portalı. Tüm hakları saklıdır.