TEAM 21 IS COMING BACK TO FIT YOUR LIFE!

20 Kasım 2017, Pazartesi | Bizi İzleyin RSS
Sertifika Programları İçerikleri
21 Way Pilates Akademi Sertifika Programları İçeriği
02 Temmuz 2015 23:35   |   Okunma: 1756   |  
Facebook Paylas
“ 21 . yüzyılın pilates metodu ile tanışmaya hazır mısınız? „
TEMEL MİNDER EGZERSİZLERİ KURSU

21 Way  Pilates Akademi Temel minder egzersizleri kursu bizim giriş seviyesi yoğunlaştırmış kursumuzdur. 1.Seviye Pilates Minder egzersizlerini güvenli ve etkili bir şekilde öğretmeyi  hedeflemektedir. Bu program  temel anatomi ve biyomekanik bilgilerinizi de kapsayacak şekilde planlanmıştır.
 
ORTA VE İLERİ DÜZEY MİNDER EGZERSİZLERİ KURSU

Pilates egzersiz sistemi temellerine bağlı kalarak hareketlerin varyasyonları öğretilir ve farklı ekipmanlar (çember, top, band) ile beslenerek hareketlerin zenginleştirilmesi sağlanır. 2. Seviye ve 3. Seviye minder egzersizlerini güvenli ve etkili bir şekilde öğretmeyi hedeflemektedir. Eğitmenlerin performansları, gelişmiş hareketlere geçişlerin güvenliği ve verimi dikkatlice takip edilir.
 
PİLATES EKİPMANLARI EĞİTİMİ KURSU

1. 2. ve 3.Seviye Pilates Ekipmanları kursu sizin ekipman eğitimizi kapsamaktadır. Bu kursta 21 Way Pilates ekipmanları olan reformer, cadillac, chair, ladder barrel, spine correcterın kullanım  esaslarını öğreneceksiniz. Bu eğitimlerde uygulamaların önemi artmaktadır, dolayısı ile üyelerinizle çalışacağınız ve bunun sonunda performansa yönelik geri bildirimler alacağınız dersler olacaktır. Farklı Pilates makineleri ve ekipmanları ile çalışma  fırsatı yakalayacaksınız.
 
PİLATES GELİŞİM PROGRAMLARI KURSLARI

21 Way Pilates Akademi gelişim programları kursları ile en son bilimsel araştırmalara dayanan Pilates egzersiz programlarını öğreneceksiniz. Hamililkte pilates, özel sakatlıklara yönelik pilates, posturel bozukluklar gibi  konular ve ekipmanlar hakkında ekstra bilgi vermek için tasarlanmıştır. Her kurs Koray Yağmur ve ekibinde bulunan alanında uzman bir eğitmen tarafından yürütülür ve sizde kendinizi bilgi yönünden hazır hissettiğinizde eğitimleriniz sonunda durum çalışması ve sunum yaparak sertifika almaya hak kazanırsınız.

Bu sitede yer alan bilgiler FutureX Sports Team adresi kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Tüm hakları Telif Hakları Yasası'nca korunmaktadır. Yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir.
FaceBook'tan Yorumla
Copyright © 2017 Team 21 Ulusal Haber, Köşe Yazısı, Analiz, Fotoğraf ve Video Portalı. Tüm hakları saklıdır.